Reputation Management

Przez żołądek do serca! To odwieczna prawda, która pielęgnowana jest w Beskidzie Niskim. W bogatej ofercie gastronomicznej regionu z odnajdziesz nie tylko tradycyjne polskie i zagraniczne dania, ale przede wszystkim kuchnię inspirowaną tradycją, specjały i oryginalne potrawy dawnych mieszkańców Beskidu Niskiego. Wysoka jakość regionalnych i ekologicznych produktów zagwarantuje Ci niezwykłą kulinarną podróż, którą zapamiętasz na bardzo długo. A niepowtarzalny klimat i atmosfera każdej restauracji da Ci możliwość cofnięcia się w czasie, zasmakowania i odczucia tego, jak żyło się dawniej.

Restauracja, to miejsce wyjątkowo klimatyczne, oryginalna aranżacja wnętrz, obrazy, stare przedmioty, niezwykłe elementy dekoracji, tworzą szczególną atmosferę. Doskonała kuchnia, znakomite dania regionalne, szeroki wybór staropolskich potraw oraz kulinarne perły kuchni światowej to wizytówka
„Jasia Wędrowniczka”. Tutejsi kucharze szkolą się regularnie, poznając nowe trendy i tajniki sztuki kulinarnej. Gościł tutaj sam Kurt Scheller, który prowadził dla nich indywidualne warsztaty oraz pokazy dla gości. Mocnym atutem restauracji jest profesjonalna obsługa kelnerska, która cieszy się bardzo dobrą opinią u gości. Liczne szkolenia, warsztaty i wyjazdy pracowników restauracji, pozwoliły na stworzenie wysokiej klasy zespołu. Dwukrotnie, załoga „Jasia Wędrowniczka” obsługiwała gości na spotkaniach z Prezydentem Komorowskim podczas jego pobytu w Krośnie. To było szczególne wyróżnienie.

Ofertę restauracji dopełniają, szeroki wybór mocniejszych trunków i ponad dwieście gatunków win z różnych zakątków Świata. „Jaś Wędrowniczek” od lat propaguje kulturę spożywania tego szlachetnego trunku jakim jest wino. To wszystko sprawia, że pobyt w restauracji jest prawdziwą przyjemnością. Proponowane menu zadowoli nawet największych smakoszy, wszystkie dania przygotowywane są  z niezwykłą starannością i dbałością o estetykę serwowanych potraw. Restauracja proponuje wybór dań z karty oraz zestawy na specjalne okazje: imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, bankiety, przyjęcia rodzinne i spotkania towarzyskie. Dla najmłodszych jest przygotowana specjalna karta menu „Mały Jasio jada”, a urozmaiceniem stałej oferty są sezonowe propozycje kulinarne.

Restauracja oferuje cztery sale, każda z nich wyróżnia się niepowtarzalną aranżacją wnętrz i klimatem, to: sala restauracyjna i barowa, kameralna salka kominkowa, sala bankietowa na 140 do 200 miejsc i przestronny, zadaszony grill w ogrodzie.

Zapraszamy w niezwykłą, kulinarną podróż razem z „Jasiem Wędrowniczkiem”!

Restauracja Magnolia mieści się w ozdobionych zabytkowymi, klasycystycznymi polichromiami, reprezentacyjnych przestrzeniach Salonów: Herbacianego, Kawowego i Saloniku Męskiego. Amfiladowy układ pozwala na zamknięcie poszczególnych Salonów zapewniając nieskrępowaną obecnością innych Gości prywatność spotkania. Właściwą oprawę znajdują tu kulinarne dzieła składające się na menu stworzone, by uświetnić zarówno rodzinną uroczystość, intymną kolację, jak i biznesowy lunch.

Restauracja Magnolia smakowo integruje europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjną i regionalną kuchnią polską. Estetycznie nawiązuje do francuskiego stylu podawania potraw.

Zgodnie z ideą kuchni Slow Food nasze potrawy powstają głównie w oparciu o gwarantowanej jakości produkty lokalne w tym o warzywa, owoce i zioła, a do ich przygotowania nie wykorzystujemy żadnych polepszaczy smaku.

Dokładamy również wszelkich starań, aby podczas pobytu we Dworze Kombornia czas płynął powoli, a zgiełk i pośpiech codzienności pozostały za dworską bramą. Dlatego posiłki w Restauracji Magnolia serwujemy bez pośpiechu, zachęcając do ich celebracji. Tych z Państwa, którzy nie mogą poświęcić czasu na długi posiłek, prosimy o przekazanie tej informacji obsłudze.

Samych wspaniałych wrażeń kulinarnych życzy:

Szef Kuchni
Marcin Majchrzak    

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek od 14:00 do 22:00      

sobota - niedziela 12:00 - 22:00  

Galeria

We wnętrzach Restauracji Ogrodowej nasi Goście witają każdy dzień wykwintnym śniadaniem.

Przeszklone ściany łączące Restaurację Ogrodową z letnim tarasem sprawiają, że w tym miejscu wnętrza dworskie przenikają się z przestrzenią parku, pozwalając kontemplować zmiany zachodzące w przyrodzie.

Latem nie ma nic przyjemniejszego niż leniwe smakowanie zawartości talerza w cieniu rozłożystego parasola na tarasie.

Restauracja Ogrodowa codziennie zaprasza na:

śniadania w godzinach od 7:30 do 10:30
śniadania biznesowe w godzinach od 6:45 do 7:30 -  dostępne po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej opcji na Recepcji po przyjeździe do Hotelu,
lunch'e w godzinach od 13:00 do 16:00,
obiadokolacje w godzinach od 16:00 do 20:00

Galeria

Wraz z otwarciem Salonu Win Karpackich, na kulinarno-enologicznej mapie miejsc koniecznych do odwiedzenia pojawiła się nowa, ciekawa lokalizacja.

Niegdyś, leżące przy trakcie węgierskim, piwnice dworskie w Komborni pełne były nie tylko węgierskiego wina. Mamy historyczne przekazy świadczące o zaangażowaniu dawnych właścicieli Komborni w budowę samego traktu, dzięki któremu wina od naszych południowych sąsiadów trafiały na stoły polskich królów i szlachty.

Salon Win Karpackich  został stworzony w, będących świadkami tamtych czasów, zabytkowych piwnicach zespołu dworskiego. Aby wino mogło być zaprezentowane w Salonie musi pochodzić z regionów położonych na obszarze Karpat, być uznane w swoim regionie lub kraju pochodzenia. Dzięki temu odwiedzając Salon, Goście mogą odbyć enologiczną podroż degustując interesujące, reprezentatywne dla danego regionu wina, w tym także polskie wina z Podkarpacia.

Goście odwiedzający Salon mogą samodzielnie, według swojego wyboru, przez 60 lub 90 minut degustować wszystkie wina otwarte do degustacji
lub skorzystać z programu degustacji komentowanych.

Jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można spróbować win z Karpat w formie czasowej w tak znacznej ilości.
Ich różnorodność sprawia też, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

ZAPRASZAMY do Salonu Win Karpackich!

Galeria

W roku 2004 Lidia i Marek Nowińscy zrealizowali jedno ze swoich marzeń i założyli w Przysiekach koło Jasła swoją pierwszą winnicę. Nazwa "Dwie Granice" wzięła się z położenia winnicy na granicy dwóch wsi – Przysiek i Trzcinicy. Pierwsze zbiory odbyły się w roku 2006 i od tego czasu odbywają się regularnie. W chwili obecnej owocująca część winnicy w Przysiekach ma powierzchnię 1,20 hektara, a ogólne 1,80 hektara. Prowadzonych jest na niej około 7500 krzewów winorośli. Możemy tu znaleźć około 15 różnych odmian winogron. Uprawiane odmiany winogron na wina białe to między innymi: Aurora, Bianca, Johanniter, Hibernal, Seyval Blanc, Muskat Odeski i Jutrzenka. Z najpopularniejszych odmian na wina czerwone natomiast: Rondo, Regent, Leon Millot, Marechal Foch, Cabernet Cortis.

18-go czerwca 2011 roku rozpoczęła się budowa dużej inwestycji jaką jest budynek winiarni z pełną częścią przetwórczą i piwnicą. W budynku jest też sklep firmowy i sala degustacyjna. Zakup wina jest możliwy od poniedziałku do soboty w godzinach 12-17. Dodatkowo sklep otwierany jest dla Gości po każdej degustacji. 

Podczas Degustacji Goście oprowadzani są po piwnicy gdzie przechowywane i produkowane jest nasze wino. Daje to możliwość zobaczenia całego sprzętu z bliska, poczucia "klimatu" piwnicy i oczywiście spróbowania wina. Wszystkiemu towarzyszą pytania do prowadzących i dyskusje na tematy nie tylko winiarskie.

Wino to nie tylko trunek, ale również doskonałe narzędzie pomagające w rozmowie i poznawaniu ludzi. Nasze degustacje dla grup zorganizowanych to świetna okazja na nietypowe spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny. Nie możemy też zapominać o spotkaniach biznesowych i integracyjnych.

Degustacja wina zawsze dostosowana jest do potrzeb Gości. Niewiele jest w Polsce okazji, aby zobaczyć miejsce gdzie produkowane jest wino, poznać ludzi tam pracujących i popróbować trunków z limitowanej edycji.

Umożliwiamy Państwu degustację w sali degustacyjnej o wysokim standardzie oraz w bardziej kameralnej piwnicy. Dostępne są trzy warianty degustacji win, w zależności od ilości prezentowanych trunków i ich unikalności. Jeżeli są Państwo zainteresowani posiłkiem, możemy go zamówić według Państwa życzeń.

Degustacja win podzielona jest na 3 warianty:

• Degustacja 3 win z zestawem przekąsek - 18 zł
• Degustacja 5 win z zestawem przekąsek - 33 zł
• Degustacja 7 win z zestawem przekąsek - 50 zł

Degustacje możemy poprowadzić w języku angielskim i węgierskim.

Winnica Dwie Granice otrzymała rekomendację Gault&Millau w kategorii "produkt regionalny".