Reputation Management

Restauracja "Magnolia"

Kombornia 1
38-420 Korczyna
woj. podkarpackie
tel.: (+48) 13 435 42 89
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl

Restauracja Magnolia mieści się w ozdobionych zabytkowymi, klasycystycznymi polichromiami, reprezentacyjnych przestrzeniach Salonów: Herbacianego, Kawowego i Saloniku Męskiego. Amfiladowy układ pozwala na zamknięcie poszczególnych Salonów zapewniając nieskrępowaną obecnością innych Gości prywatność spotkania. Właściwą oprawę znajdują tu kulinarne dzieła składające się na menu stworzone, by uświetnić zarówno rodzinną uroczystość, intymną kolację, jak i biznesowy lunch.

Restauracja Magnolia smakowo integruje europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjną i regionalną kuchnią polską. Estetycznie nawiązuje do francuskiego stylu podawania potraw.

Zgodnie z ideą kuchni Slow Food nasze potrawy powstają głównie w oparciu o gwarantowanej jakości produkty lokalne w tym o warzywa, owoce i zioła, a do ich przygotowania nie wykorzystujemy żadnych polepszaczy smaku.

Dokładamy również wszelkich starań, aby podczas pobytu we Dworze Kombornia czas płynął powoli, a zgiełk i pośpiech codzienności pozostały za dworską bramą. Dlatego posiłki w Restauracji Magnolia serwujemy bez pośpiechu, zachęcając do ich celebracji. Tych z Państwa, którzy nie mogą poświęcić czasu na długi posiłek, prosimy o przekazanie tej informacji obsłudze.

Samych wspaniałych wrażeń kulinarnych życzy:

Szef Kuchni
Marcin Majchrzak    

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek od 14:00 do 22:00      

sobota - niedziela 12:00 - 22:00  

Galeria