Reputation Management

Jaś Wędrowniczek

  • Klimatyzacja
  • Internet
  • Telewizja
  • Room Service
  • Kawiarnia
  • Restauracja
  • Bar
  • Strefa relaksu
ul. Bieleckiego 8
38-480 Rymanów
woj. podkarpackie
tel.: 13 43 567 33
tel.: 603 364 444
hotel@jas-wedrowniczek.pl
www.jas-wedrowniczek.pl

Restauracja, to miejsce wyjątkowo klimatyczne, oryginalna aranżacja wnętrz, obrazy, stare przedmioty, niezwykłe elementy dekoracji, tworzą szczególną atmosferę. Doskonała kuchnia, znakomite dania regionalne, szeroki wybór staropolskich potraw oraz kulinarne perły kuchni światowej to wizytówka
„Jasia Wędrowniczka”. Tutejsi kucharze szkolą się regularnie, poznając nowe trendy i tajniki sztuki kulinarnej. Gościł tutaj sam Kurt Scheller, który prowadził dla nich indywidualne warsztaty oraz pokazy dla gości. Mocnym atutem restauracji jest profesjonalna obsługa kelnerska, która cieszy się bardzo dobrą opinią u gości. Liczne szkolenia, warsztaty i wyjazdy pracowników restauracji, pozwoliły na stworzenie wysokiej klasy zespołu. Dwukrotnie, załoga „Jasia Wędrowniczka” obsługiwała gości na spotkaniach z Prezydentem Komorowskim podczas jego pobytu w Krośnie. To było szczególne wyróżnienie.

Ofertę restauracji dopełniają, szeroki wybór mocniejszych trunków i ponad dwieście gatunków win z różnych zakątków Świata. „Jaś Wędrowniczek” od lat propaguje kulturę spożywania tego szlachetnego trunku jakim jest wino. To wszystko sprawia, że pobyt w restauracji jest prawdziwą przyjemnością. Proponowane menu zadowoli nawet największych smakoszy, wszystkie dania przygotowywane są  z niezwykłą starannością i dbałością o estetykę serwowanych potraw. Restauracja proponuje wybór dań z karty oraz zestawy na specjalne okazje: imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, bankiety, przyjęcia rodzinne i spotkania towarzyskie. Dla najmłodszych jest przygotowana specjalna karta menu „Mały Jasio jada”, a urozmaiceniem stałej oferty są sezonowe propozycje kulinarne.

Restauracja oferuje cztery sale, każda z nich wyróżnia się niepowtarzalną aranżacją wnętrz i klimatem, to: sala restauracyjna i barowa, kameralna salka kominkowa, sala bankietowa na 140 do 200 miejsc i przestronny, zadaszony grill w ogrodzie.

Zapraszamy w niezwykłą, kulinarną podróż razem z „Jasiem Wędrowniczkiem”!