Reputation Management

Winnica Dwie Granice

Przysieki 412
38-2017 Przysieki
woj. podkarpackie
tel.: 693-562-380
tel.: 888-471-836
http://www.winnicadwiegranice.pl

W roku 2004 Lidia i Marek Nowińscy zrealizowali jedno ze swoich marzeń i założyli w Przysiekach koło Jasła swoją pierwszą winnicę. Nazwa "Dwie Granice" wzięła się z położenia winnicy na granicy dwóch wsi – Przysiek i Trzcinicy. Pierwsze zbiory odbyły się w roku 2006 i od tego czasu odbywają się regularnie. W chwili obecnej owocująca część winnicy w Przysiekach ma powierzchnię 1,20 hektara, a ogólne 1,80 hektara. Prowadzonych jest na niej około 7500 krzewów winorośli. Możemy tu znaleźć około 15 różnych odmian winogron. Uprawiane odmiany winogron na wina białe to między innymi: Aurora, Bianca, Johanniter, Hibernal, Seyval Blanc, Muskat Odeski i Jutrzenka. Z najpopularniejszych odmian na wina czerwone natomiast: Rondo, Regent, Leon Millot, Marechal Foch, Cabernet Cortis.

18-go czerwca 2011 roku rozpoczęła się budowa dużej inwestycji jaką jest budynek winiarni z pełną częścią przetwórczą i piwnicą. W budynku jest też sklep firmowy i sala degustacyjna. Zakup wina jest możliwy od poniedziałku do soboty w godzinach 12-17. Dodatkowo sklep otwierany jest dla Gości po każdej degustacji. 

Podczas Degustacji Goście oprowadzani są po piwnicy gdzie przechowywane i produkowane jest nasze wino. Daje to możliwość zobaczenia całego sprzętu z bliska, poczucia "klimatu" piwnicy i oczywiście spróbowania wina. Wszystkiemu towarzyszą pytania do prowadzących i dyskusje na tematy nie tylko winiarskie.

Wino to nie tylko trunek, ale również doskonałe narzędzie pomagające w rozmowie i poznawaniu ludzi. Nasze degustacje dla grup zorganizowanych to świetna okazja na nietypowe spotkanie w gronie przyjaciół lub rodziny. Nie możemy też zapominać o spotkaniach biznesowych i integracyjnych.

Degustacja wina zawsze dostosowana jest do potrzeb Gości. Niewiele jest w Polsce okazji, aby zobaczyć miejsce gdzie produkowane jest wino, poznać ludzi tam pracujących i popróbować trunków z limitowanej edycji.

Umożliwiamy Państwu degustację w sali degustacyjnej o wysokim standardzie oraz w bardziej kameralnej piwnicy. Dostępne są trzy warianty degustacji win, w zależności od ilości prezentowanych trunków i ich unikalności. Jeżeli są Państwo zainteresowani posiłkiem, możemy go zamówić według Państwa życzeń.

Degustacja win podzielona jest na 3 warianty:

• Degustacja 3 win z zestawem przekąsek - 18 zł
• Degustacja 5 win z zestawem przekąsek - 33 zł
• Degustacja 7 win z zestawem przekąsek - 50 zł

Degustacje możemy poprowadzić w języku angielskim i węgierskim.

Winnica Dwie Granice otrzymała rekomendację Gault&Millau w kategorii "produkt regionalny".