Reputation Management

Restauracja, to miejsce wyjątkowo klimatyczne, oryginalna aranżacja wnętrz, obrazy, stare przedmioty, niezwykłe elementy dekoracji, tworzą szczególną atmosferę. Doskonała kuchnia, znakomite dania regionalne, szeroki wybór staropolskich potraw oraz kulinarne perły kuchni światowej to wizytówka
„Jasia Wędrowniczka”. Tutejsi kucharze szkolą się regularnie, poznając nowe trendy i tajniki sztuki kulinarnej. Gościł tutaj sam Kurt Scheller, który prowadził dla nich indywidualne warsztaty oraz pokazy dla gości. Mocnym atutem restauracji jest profesjonalna obsługa kelnerska, która cieszy się bardzo dobrą opinią u gości. Liczne szkolenia, warsztaty i wyjazdy pracowników restauracji, pozwoliły na stworzenie wysokiej klasy zespołu. Dwukrotnie, załoga „Jasia Wędrowniczka” obsługiwała gości na spotkaniach z Prezydentem Komorowskim podczas jego pobytu w Krośnie. To było szczególne wyróżnienie.

Ofertę restauracji dopełniają, szeroki wybór mocniejszych trunków i ponad dwieście gatunków win z różnych zakątków Świata. „Jaś Wędrowniczek” od lat propaguje kulturę spożywania tego szlachetnego trunku jakim jest wino. To wszystko sprawia, że pobyt w restauracji jest prawdziwą przyjemnością. Proponowane menu zadowoli nawet największych smakoszy, wszystkie dania przygotowywane są  z niezwykłą starannością i dbałością o estetykę serwowanych potraw. Restauracja proponuje wybór dań z karty oraz zestawy na specjalne okazje: imprezy integracyjne, spotkania biznesowe, bankiety, przyjęcia rodzinne i spotkania towarzyskie. Dla najmłodszych jest przygotowana specjalna karta menu „Mały Jasio jada”, a urozmaiceniem stałej oferty są sezonowe propozycje kulinarne.

Restauracja oferuje cztery sale, każda z nich wyróżnia się niepowtarzalną aranżacją wnętrz i klimatem, to: sala restauracyjna i barowa, kameralna salka kominkowa, sala bankietowa na 140 do 200 miejsc i przestronny, zadaszony grill w ogrodzie.

Zapraszamy w niezwykłą, kulinarną podróż razem z „Jasiem Wędrowniczkiem”!

Restauracja Magnolia mieści się w ozdobionych zabytkowymi, klasycystycznymi polichromiami, reprezentacyjnych przestrzeniach Salonów: Herbacianego, Kawowego i Saloniku Męskiego. Amfiladowy układ pozwala na zamknięcie poszczególnych Salonów zapewniając nieskrępowaną obecnością innych Gości prywatność spotkania. Właściwą oprawę znajdują tu kulinarne dzieła składające się na menu stworzone, by uświetnić zarówno rodzinną uroczystość, intymną kolację, jak i biznesowy lunch.

Restauracja Magnolia smakowo integruje europejskie osiągnięcia sztuki kulinarnej z tradycyjną i regionalną kuchnią polską. Estetycznie nawiązuje do francuskiego stylu podawania potraw.

Zgodnie z ideą kuchni Slow Food nasze potrawy powstają głównie w oparciu o gwarantowanej jakości produkty lokalne w tym o warzywa, owoce i zioła, a do ich przygotowania nie wykorzystujemy żadnych polepszaczy smaku.

Dokładamy również wszelkich starań, aby podczas pobytu we Dworze Kombornia czas płynął powoli, a zgiełk i pośpiech codzienności pozostały za dworską bramą. Dlatego posiłki w Restauracji Magnolia serwujemy bez pośpiechu, zachęcając do ich celebracji. Tych z Państwa, którzy nie mogą poświęcić czasu na długi posiłek, prosimy o przekazanie tej informacji obsłudze.

Samych wspaniałych wrażeń kulinarnych życzy:

Szef Kuchni
Marcin Majchrzak    

Zapraszamy:

poniedziałek - piątek od 14:00 do 22:00      

sobota - niedziela 12:00 - 22:00  

Galeria

We wnętrzach Restauracji Ogrodowej nasi Goście witają każdy dzień wykwintnym śniadaniem.

Przeszklone ściany łączące Restaurację Ogrodową z letnim tarasem sprawiają, że w tym miejscu wnętrza dworskie przenikają się z przestrzenią parku, pozwalając kontemplować zmiany zachodzące w przyrodzie.

Latem nie ma nic przyjemniejszego niż leniwe smakowanie zawartości talerza w cieniu rozłożystego parasola na tarasie.

Restauracja Ogrodowa codziennie zaprasza na:

śniadania w godzinach od 7:30 do 10:30
śniadania biznesowe w godzinach od 6:45 do 7:30 -  dostępne po zgłoszeniu chęci skorzystania z tej opcji na Recepcji po przyjeździe do Hotelu,
lunch'e w godzinach od 13:00 do 16:00,
obiadokolacje w godzinach od 16:00 do 20:00

Galeria