Reputation Management

Jaś Wędrowniczek

  • Internet
  • Telewizja
  • Room Service
  • Restauracja
  • Bar
  • Strefa relaksu
ul. Bieleckiego 8
38-480 Rymanów
woj. podkarpackie
tel.: 13 43 567 33
tel.: 603 364 444
hotel@jas-wedrowniczek.pl
www.jas-wedrowniczek.pl

„Jaś Wędrowniczek” to klimatyczny obiekt, położony w Rymanowie przy drodze DK28 prowadzącej w kierunku Bieszczad. Hotel i restauracja działają od 2006 roku, a właściciele i załoga dokładają starań aby miejsce to było wyjątkowe. Oryginalne wnętrza i wygodnie urządzone pokoje zachęcają do wypoczynku. Znakomita kuchnia serwująca dania potrawy regionalne i kulinarne perełki z różnych stron świata, to najlepsza wizytówka restauracji. Niewątpliwym atutem „Jasia Wędrowniczka” jest niezwykłe otoczenie, piękny ogród pełen drzew, kwiatów i urokliwych zakątków. Jest tu oczko wodne z romantycznym mostkiem i altaną, w której organizowane są śluby. Przestronny, zadaszony grill w ogrodzie to świetne miejsce na imprezy towarzyskie.

„Jaś Wędrowniczek” specjalizuje się w organizacji konferencji i szkoleń, imprez integracyjnych oraz przyjęć weselnych i uroczystości rodzinnych. Tym co wyróżnia obiekt, jest z pewnością realizacja koncertów, znakomitych polskich i zagranicznych artystów oraz spotkań z podróżnikami i ludźmi ze świata sportu, gościli tutaj również czołowi polscy himalaiści. Organizowane są liczne imprezy plenerowe, festiwale promujące regionalne rzemiosło i kulinaria oraz doroczny zjazd miłośników motocykli.  Galeria fotografii prezentowana w sali restauracyjnej to już ponad 100 zdjęć, na których zapisana jest dokumentacja działań „Jasia Wędrowniczka” w sferze organizacji zdarzeń kulturalnych. Można tu dowiedzieć się kto koncertował i gościł w tym wyjątkowym miejscu.

Najmłodsi mają tutaj szczególne miejsce, to z myślą o nich powstał plac zabaw „Kolorowy Świat Kubusia Puchatka” oraz Mini Zoo. Dla dzieci organizowane są liczne imprezy plenerowe, pikniki rodzinne, tematyczne warsztaty plastyczne, bale karnawałowe i mikołajki oraz w każdą niedzielę zabawy
z animatorem. Działania dla najmłodszych wspiera od kilku lat Fundacja „Jaś Wędrowniczek”.

POKOJE:

„Jaś Wędrowniczek” oferuje wygodnie urządzone pokoje, wyposażone w łazienki, telewizor, bezpłatny internet, galanterię hotelową. Każdy pokój to niepowtarzalny wystój i wnętrza, które urządzone są w stonowanej kolorystyce, pozwalającej na relaks po trudach podróży i wypoczynek. Pokoje są czyste i zadbane co potwierdzają opinie gości, którzy czystość w hotelu oceniają bardzo wysoko.

Hotel dla rodzin z dziećmi proponuje przestronne pokoje, które wyposażone są dodatkowo w łóżeczko lub kołyskę. Jest tutaj też pokój zabaw dla najmłodszych, a na życzenie gości zapewniana jest opieka nad dziećmi.

Recepcja hotelowa pracuje całą dobę, pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę a przede wszystkim są serdeczni i pomocni.


Hotel oferuje 19 pokoi, to jest 42 miejsca noclegowe:

·      pokój 3-osobowy x 5

·      pokój 2-osobowy x 11

·      pokój 1-osobowy x 1

·      pokój 2-osobowy o podwyższonym standardzie, łóżko wodne

·      pokój 2-osobowy lux, salon, balkon, okrągłe łóżko, jacuzzi

Doba hotelowa - rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie 12.00 dnia następnego.
Śniadania – w formie bufetu szwedzkiego podawane są w restauracji w godz. 7.00 do 11.00.
Parking– przestronny i monitorowany parking jest bezpłatny.
Zwierzęta w hotelu - akceptujemy małe zwierzęta, pobyt jest dodatkowo płatny.
Room Service -  wystarczy złożyć zamówienie i smakować kuchni w zaciszu hotelowego pokoju.
Sauna – dodatkowo płatna.