Reputation Management

Wsparcie finansowe organizacji letniego obozu dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze


Fundacja Slow Beskid zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe organizacji letniego obozu dla najaktywniejszych dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze (Wschodnia Ukraina, obw. Zaporoże). Fundacja wraz z Klubem przy pomocy gospodarzy miast Bytów i Gdynia przygotowała dla 45-osobowej grupy letni obóz, który będzie się odbywał w dniach 8-16.09.2019. W ostatniej chwili jednak dzieci otrzymały również zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego i obietnicę spotkania z Pierwszą Damą w dniu 10.09.2019. Pałac Prezydencki zapewni im jedynie obiad w dniu spotkania, a bilety lotnicze zaoferowane po bardzo korzystnej cenie, dzięki wielkiej uprzejmości PLL LOT, zostały już zakupione na przylot 8.09.2019. Musimy zatem zapewnić dzieciom 2 noclegi, wyżywienie i program pobytu w Warszawie 8, 9 i 10 września do południa (dzieci przylatują porannym samolotem z Kijowa i będą w Warszawie już 8.09.2019 o godz. 7:00 rano). Fundacja nie ma środków na zabezpieczenie tych 2 dni pobytu w Warszawie, a dzieci marzą o tym, aby wystąpić ze swoim przygotowywanym przez cały rok programem artystycznym właśnie w sercu kraju swoich dziadów. Pomóż nam spełnić marzenie polonijnych dzieciaków z Energodaru i dołącz do darczyńców, którzy zasilą konto fundacji na rzecz opłaty noclegów i posiłków w te dwa niespodziewane dni pobytu w Warszawie.

Wspierają nas już swoimi działaniami przy organizacji tego obozu:

- PLL LOT

- Senator RP Pan Artur Warzocha

- miasto Bytów

- miasto Gdynia

- członkinie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kobiety i Wino

- Hotel Dwór Kombornia

- biuro podróży MADART

- Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie


Dołącz do nas, bo wspieranie aktywności naszych rodaków za granicą to piękny i prosty gest bezpretensjonalnego patriotyzmu.

Numer konta bankowego dla zbiórki pieniędzy, dotyczącej organizacji letniego obozu dla dzieci i młodzieży z Młodzieżowego Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze:

 33 2490 0005 0000 4530 2918 2326, Alior Bank S.A. 

W tytule wpłaty: "Obóz dzieci polskich z Energodaru"

Fundacja Slow Beskid
Kombornia 1, 38-420 Korczyna

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Małgorzata Hałkowska     Ryszard Skotniczny    Marek Nowiński