Reputation Management

Porozumienie o współpracy

Z przyjemnością informujemy, że początkiem lutego zawarte zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Fundacją SLOW BESKID, Stowarzyszeniem Winiarzy Podkarpacia i Salonem Win Karpackich w Dworze Kombornia.

Porozumienie dotyczy wspólnej organizacji warsztatów degustacji oceny technicznej dla podkarpackich winiarzy. Warsztaty mają na celu analizę porównawczą, a precyzyjniej porównanie walorów win podkarpackich z podobnymi winami innych regionów winiarskich Karpat. Warsztaty będą odbywały się w Dworze Kombornia w oparciu o zasoby własne winiarzy oraz zasoby Salonu Win Karpackich. Pierwsze spotkanie warsztatowe planowane jest już początkiem kwietnia. Tematem wiodącym będą wytrawne wina białe. Na kolejnych warsztatach w maju bohaterami będą wina musujące i rose, a dwa warsztaty jesienne będą dedykowane winom czerwonym i słodkim.

Drugim przedmiotem porozumienia jest wspólne zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu winiarskiego pod nazwą Międzynarodowy Konkurs Win Galicja Vitis, której prawnym właścicielem jest Stowarzyszenie Winiarzy Podkarpacia. Odbędzie się on w Dworze Kombornia we wrześniu 2018. Konkurs ten jest jedynym konkursem winiarskim o randze międzynarodowej, organizowanym na terenie Podkarpacia. Mamy nadzieję, że wieloletnia tradycja i prestiż tego wydarzenia zaowocuje jego sukcesem również i w roku 2018.