Reputation Management

Spotkanie networkingowe w Dworze Kombornia

26.10.2016 o godzinie 10.00 w Dworze Kombornia Hotel & SPA**** odbyło się spotkanie networkingowe zarządu Fundacji Slow Beskid w składzie Ryszard Skotniczny, Małgorzata Hałkowska, Marek Nowiński z przedstawicielami lokalnych samorządów.

Wzięli w nim udział: Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki, Wójt Gminy Korczyna Jan Zych, Wiceburmistrz Jasła Elwira Musiałowicz-Czech, Wójt Gminy Zarszyn Andrzej Betlej, Wójt Gminy Wojaszówka – Sławomir Stefański, Burmistrz Jedlicza Jolanta Urbanik, a także Jan Omachel – Wójt Gminy Krościenko Wyżne. Dyskutowano o wspólnej wizji rozwoju naszego regionu, szansach, możliwościach i mocnych stronach beskidzkich gmin oraz miast w kwestii turystyki ogólnopolskiej i światowej. Padły konkretne pomysły, luźne propozycje, uwagi i wskazówki. Oficjalne spotkanie networkingowe przerodziło się więc w nieformalną Radę Fundacji. Jest nad czym pracować!

Wszystkim Gościom dziękujemy za przybycie i dyskusję. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie wstępem do owocnej współpracy i prężnego rozwoju Beskidu Niskiego i Pogórza!

Tych, którzy nie mogli być dziś z nami zapraszamy do kontaktu, rozmów i działania w ramach Rady Fundacji Slow Beskid.