Reputation Management

Piknik charytatywny „Silni Razem” w Dworze Kombornia

Fundacja Slow Beskid, Maltańska Służba Medyczna oraz Zakon Maltański – Związek Polskich Kawalerów Maltańskich zapraszają na piknik charytatywny „Silni Razem”.


Będzie to otwarte wydarzenie, które odbędzie się 12 czerwca w godzinach 14:00 – 19:00 w Dworze Kombornia.

Na piknik serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności wolontariuszy, (którzy na co dzień pomagają nam rozładowywać, przepakowywać i transportować rzeczy potrzebne mieszkańcom walczącej Ukrainy) ich rodziny i znajomych.

Wszystkich, którzy zechcą wesprzeć nasze działania na rzecz Ukrainy będziemy częstować pysznymi grillowanymi kiełbaskami. Można będzie degustować karpackie wina i sery z Rodzinnego Gospodarstwa Ekologicznego „Figa”. Na dzieci czekają dmuchane atrakcje. Dodatkowo odbędą się pokazy pierwszej pomocy,  występy muzyczne i artystyczne.

Poniżej prezentujemy szczegółowy program:

13:30 - 16:00 - Dave Dudek I Występ zespołu TaRuta Ua  I  Występ grupy Salart 

16:00 - 17:00 Występ zespołów kreatywnych Młodzieżowego Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza (Energodar)

17:00 - 17:30 Wręczenie dyplomów I Przemówienia

17:30 - 19:00 - Gwiazda wieczoru - zespół After Midnight, który wykona covery największych gwiazd muzyki pop i rozrywkowej

W trakcie pikniku odbędzie się zbiórka do puszek na Opłatek Maltański w Dworze Kombornia oraz paczki dla dzieci z terenów wojny.

Partnerzy wydarzenia: Caritas, Harcerze, Legion Gerarda, Historia VITA, Dwór Kombornia, Wójt Gminy Wojaszówka, Burmistrz Miasta i Gminy Narol, Prezydent Miasta Krosna.

Patroni medialni: Krosno112.pl, Trendy Radio, TV Obiektyw, Goniec Podkarpacki