Reputation Management

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów wsparła seniorów z Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze

Wspólnie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów wsparliśmy seniorów z Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze

 16 grudnia seniorzy z Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Enderodarze zostali obdarowani świątecznymi prezentami.

Było to możliwe głównie dzięki Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Podarunki dotarły na miejsce dzięki pomocy organizacyjnej Konsulatu RP w Charkowie.

Naszym celem było wsparcie 30 Seniorów. Otrzymali oni pomoc materialną w postaci zasiłków oraz paczki z najpotrzebniejszymi rzeczami.
Zależało nam, by sprawić odrobinę radości osobom, które na co dzień żyją w skrajnym ubóstwie, utrzymują się z minimalnych emerytur, które często nie wystarczają nawet na podstawowe opłaty (mieszkanie, media). Wiemy, że wielu ze wspomnianych seniorów wciąż czuje emocjonalną łączność z polską kulturą i tradycją, żywo uczestniczy w pracach Klubu Kultury Polskiej.
Wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom, wywołamy uśmiech na twarzach tych osób

 

Nazwa zadania: Wsparcie materialne dla seniorów zrzeszonych w Klubie Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze.

Wartość dofinansowania to 15 000,00 zł
Całkowity koszt zadania publicznego 17 176,00 zł 

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021. Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.