Reputation Management

Wsparcie dla seniorów z Klubu Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze

Po raz kolejny pragniemy wesprzeć Klub Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze!

W tym roku działamy wspólnie z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów.

 

Naszym celem jest wsparcie 30 Seniorów z Klubu Kultury Polskiej w Energodarze. Otrzymają oni pomoc materialną w postaci zasiłków oraz podarunki z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkiej Nocy. Pragniemy sprawić odrobinę radości osobom, które na co dzień żyją w skrajnym ubóstwie, utrzymują się z minimalnych emerytur, które często nie wystarczają nawet na podstawowe opłaty (mieszkanie, media). Wiemy, że wielu ze wspomnianych seniorów wciąż czuje emocjonalną łączność z polską kulturą i tradycją, żywo uczestniczy w pracach Klubu Kultury Polskiej.

Aktualnie trwa przygotowywanie paczek dla seniorów z Klubu Kultury Polskiej i zaplanowana jest wizyta przedstawiciela Fundacji w Energodarze w terminie 17-21.11.2021.

Wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom, wywołamy uśmiech na twarzach tych osób.

 

Nazwa zadania: Wsparcie materialne dla seniorów zrzeszonych w Klubie Kultury Polskiej im. Henryka Sienkiewicza w Energodarze.

Wartość dofinansowania to 15 000,00 zł
Całkowity koszt zadania publicznego 17 176,00 zł 

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021. Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.