Reputation Management

Dwór Kombornia to ziemiańska siedziba, której historia sięga XVI w. Jest jednym z lepiej zachowanych zespołów rezydencjonalnych na Podkarpaciu. Obejmując powierzchnię 10 hektarów mieści czterogwiazdkowy, butikowy Hotel SPA z bogatą infrastrukturą Wellness, Salon Win Karpackich, Centrum Konferencyjne i Bankietowe oraz komfortowy trzygwiazdkowy Hotel Wine Garden.

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** został otwarty pod koniec 2009 roku, jako jeden z pierwszych hoteli czterogwiazdkowych na Podkarpaciu. Znajdą w nim Państwo noclegi w stylowych, luksusowo wyposażonych i indywidualnie zaaranżowanych pokojach.

Wystrój i wyposażenie pokoi hotelowych w centralnym budynku Dworu to subtelny mariaż dawnej elegancji i współczesnych wygód. Każdy z nich oprawiono w stylowe meble oraz odmienną paletę barw i urokliwych deseni, ukrywając przed okiem Gościa decydujące o komforcie utensylia, jak choćby nieznana dawniej klimatyzacja czy lodówka.

Natomiast pokoje w Południowym Skrzydle Dworu przygotowano z myślą o osobach, które lepiej czują się we współczesnych wnętrzach, dlatego królują w nich proste formy i wyrafinowane zestawienia barw. Dzięki tej różnorodności każdy nocleg czy dłuższy wypoczynek SPA we Dworze może mieć inny kolor, inny klimat.

W historycznych granicach założenia dworskiego zawiera się klimatyczna przestrzeń, w której znajdą Państwo to czego najbardziej potrzebuje współczesny człowiek: efektywny wypoczynek, odrodzenie sił witalnych i harmonię służącą przywracaniu stanu psychicznej i fizycznej równowagi. Tak jak dawniej, tak i teraz, jest to miejsce o charakterze ekskluzywnego ustronia, stylowego i przytulnego jednocześnie.

Na odwiedzających je Gości czekają tu smaki, zapachy i doznania, na które nie mają czasu w codziennej bieganinie. Odnajdą je Państwo w aromatach sadu i ogrodów, w estetyce zabytkowych wnętrz i wykwintnej kuchni. A nade wszystko w rytuałach różnorodnych terapii opartych na wielowiekowej tradycji medycyny Dalekiego Wschodu oferowanych w SPA Dwór Kombornia. Natomiast wizyta w Instytucie Kosmetycznym daje możliwość skorzystania z innowacyjnych technologi kosmetycznych i luksusowych kosmetyków wspierających pielęgnację urody.

Położenie Dworu Kombornia na skraju Czarnorzecko- Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Niskim czyni go doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Bogata infrastruktura SPA i Wellness oraz dogodne położenie (zaledwie 9 km od Krosna i 900 m od drogi krajowej nr 9 Rzeszów– Barwinek) sprawia że nocleg w Dworze Kombornia Hotel & SPA**** lub Wine Garden Hotel*** jest interesującą propozycją wypoczynku zarówno dla Gości odwiedzających Krosno, jak i podążających w najpiękniejsze podkarpackie góry– Bieszczady.

Rekomendacje

2014 - Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i Restauracja Magnolia otrzymały „Poziomkę” - Znak Jakości Magdy Gessler 
2014 - Dwór Kombornia Hotel&SPA**** (jako jedyny obiekt na Podkarpaciu) i Restauracja Magnolia uzyskały rekomendację Gault&Millau - obok Michelin jednej z najbardziej renomowanych i wpływowych tego typu publikacji na świecie.
2015 - Dwór Kombornia Hotel&SPA**** otrzymał drugą  „Poziomkę” oraz ponownie został opisany wśród 151 wyjątkowych miejsc, które zauroczyły znaną Kreatorkę Smaku.
2015 - Dwór Kombornia HOTEL&SPA**** ponownie jako jedyny obiekt z Podkarpacia znalazł się w drugiej, polskiej edycji przewodnika Gault&Millau 2016.
2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA**** otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski. 

Galeria

„Jaś Wędrowniczek” to klimatyczny obiekt, położony w Rymanowie przy drodze DK28 prowadzącej w kierunku Bieszczad. Hotel i restauracja działają od 2006 roku, a właściciele i załoga dokładają starań aby miejsce to było wyjątkowe. Oryginalne wnętrza i wygodnie urządzone pokoje zachęcają do wypoczynku. Znakomita kuchnia serwująca dania potrawy regionalne i kulinarne perełki z różnych stron świata, to najlepsza wizytówka restauracji. Niewątpliwym atutem „Jasia Wędrowniczka” jest niezwykłe otoczenie, piękny ogród pełen drzew, kwiatów i urokliwych zakątków. Jest tu oczko wodne z romantycznym mostkiem i altaną, w której organizowane są śluby. Przestronny, zadaszony grill w ogrodzie to świetne miejsce na imprezy towarzyskie.

„Jaś Wędrowniczek” specjalizuje się w organizacji konferencji i szkoleń, imprez integracyjnych oraz przyjęć weselnych i uroczystości rodzinnych. Tym co wyróżnia obiekt, jest z pewnością realizacja koncertów, znakomitych polskich i zagranicznych artystów oraz spotkań z podróżnikami i ludźmi ze świata sportu, gościli tutaj również czołowi polscy himalaiści. Organizowane są liczne imprezy plenerowe, festiwale promujące regionalne rzemiosło i kulinaria oraz doroczny zjazd miłośników motocykli.  Galeria fotografii prezentowana w sali restauracyjnej to już ponad 100 zdjęć, na których zapisana jest dokumentacja działań „Jasia Wędrowniczka” w sferze organizacji zdarzeń kulturalnych. Można tu dowiedzieć się kto koncertował i gościł w tym wyjątkowym miejscu.

Najmłodsi mają tutaj szczególne miejsce, to z myślą o nich powstał plac zabaw „Kolorowy Świat Kubusia Puchatka” oraz Mini Zoo. Dla dzieci organizowane są liczne imprezy plenerowe, pikniki rodzinne, tematyczne warsztaty plastyczne, bale karnawałowe i mikołajki oraz w każdą niedzielę zabawy
z animatorem. Działania dla najmłodszych wspiera od kilku lat Fundacja „Jaś Wędrowniczek”.

POKOJE:

„Jaś Wędrowniczek” oferuje wygodnie urządzone pokoje, wyposażone w łazienki, telewizor, bezpłatny internet, galanterię hotelową. Każdy pokój to niepowtarzalny wystój i wnętrza, które urządzone są w stonowanej kolorystyce, pozwalającej na relaks po trudach podróży i wypoczynek. Pokoje są czyste i zadbane co potwierdzają opinie gości, którzy czystość w hotelu oceniają bardzo wysoko.

Hotel dla rodzin z dziećmi proponuje przestronne pokoje, które wyposażone są dodatkowo w łóżeczko lub kołyskę. Jest tutaj też pokój zabaw dla najmłodszych, a na życzenie gości zapewniana jest opieka nad dziećmi.

Recepcja hotelowa pracuje całą dobę, pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę a przede wszystkim są serdeczni i pomocni.


Hotel oferuje 19 pokoi, to jest 42 miejsca noclegowe:

·      pokój 3-osobowy x 5

·      pokój 2-osobowy x 11

·      pokój 1-osobowy x 1

·      pokój 2-osobowy o podwyższonym standardzie, łóżko wodne

·      pokój 2-osobowy lux, salon, balkon, okrągłe łóżko, jacuzzi

Doba hotelowa - rozpoczyna się o godzinie 14.00, a kończy o godzinie 12.00 dnia następnego.
Śniadania – w formie bufetu szwedzkiego podawane są w restauracji w godz. 7.00 do 11.00.
Parking– przestronny i monitorowany parking jest bezpłatny.
Zwierzęta w hotelu - akceptujemy małe zwierzęta, pobyt jest dodatkowo płatny.
Room Service -  wystarczy złożyć zamówienie i smakować kuchni w zaciszu hotelowego pokoju.
Sauna – dodatkowo płatna.

Wine Garden Hotel*** zaprasza Państwa na wypoczynek w niepowtarzalnej scenerii zabytkowego Zespołu Dworsko-Parkowego w Komborni. Położony w Beskidzie Niskim, w urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów, liczy sobie 10 hektarów powierzchni, a jego historia sięga XVI w.

Pokoje Wine Garden Hotel*** przygotowano w dwóch zabytkowych budynkach Zespołu Dworskiego, oddalonych o 100 metrów od centralnego budynku Dworu. Pierwszy to XVIII-wieczna dawna Oficyna Dworska, drugi to XIX-wieczny budynek dawnych Stajni Dworskich, sąsiadujący z Oficyną Dworską, którego adaptacja została zakończona w 2014 roku. W wystroju wszystkich pokoi Wine Garden Hotel*** dominują ciepłe barwy, a inspiracją dla ich kolorystyki było wino i czekolada.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej i PAY TV, telefon i dostęp do Internetu.

Goście wybierający pokoje w Wine Garden Hotel*** mają jednocześnie do swojej dyspozycji całą infrastrukturę (min. gastronomiczną, Wellness i SPA) czterogwiazdkowego Dworu Kombornia Hotel&SPA.

Wine Garden Hotel*** znajduje się w odległości 10 kilometrów od Krosna (obok drogi krajowej nr 9 Rzeszów – Barwinek), 49 km od Rzeszowa oraz 60 km od lotniska w Jasionce.

Położenie zespołu dworskiego w Komborni na skraju Czarnorzecko - Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego, w Beskidzie Niskim czyni Wine Garden Hotel*** doskonałym punktem startowym wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Bogata infrastruktura SPA i Wellness 4* hotelu Dwór Kombornia Hotel&SPA oraz dogodne położenie sprawia że nocleg w pokojach Wine Garden Hotel*** jest interesującą propozycją wypoczynku zarówno dla Gości odwiedzających Krosno, jak i podążających w najpiękniejsze podkarpackie góry– Bieszczady.

Rekomendacje dla Dworu Kombornia:

2014 - Dwór Kombornia Hotel&SPA**** i Restauracja Magnolia otrzymały „Poziomkę” - Znak Jakości Magdy Gessler 
2014 - Dwór Kombornia Hotel&SPA**** (jako jedyny obiekt na Podkarpaciu) i Restauracja Magnolia uzyskały rekomendację Gault&Millau - obok Michelin jednej z najbardziej renomowanych i wpływowych tego typu publikacji na świecie.
2015 - Dwór Kombornia Hotel&SPA**** otrzymał drugą  „Poziomkę” oraz ponownie został opisany wśród 151 wyjątkowych miejsc, które zauroczyły znaną Kreatorkę Smaku.
2015 - Dwór Kombornia HOTEL&SPA**** ponownie jako jedyny obiekt z Podkarpacia znalazł się w drugiej, polskiej edycji przewodnika Gault&Millau 2016.
2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA**** otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski. 

 

Galeria