Reputation Management

Pierwszy majowy weekend, to kilka wolnych dni, które należy dobrze wykorzystać! Naładować akumulatory energią wiosennej zieleni, odetchnąć pełną piersią pachnącym świeżym powietrzem, wsłuchać się w śpiewy ptaków w koronach wiekowych drzew dworskiego parku. Odpocząć. Proszę wybrać opcję pobytu dogodną dla Państwa, pobyt w Dwór Kombornia Hotel&SPA **** lub Wine Garden Hotel*** w jednym z dwóch terminów.

W dniach 31 marca do 2 kwietnia zapraszamy na wyjątkowy weekend. To nie jest żart Prima aprilisowy! W ten weekend, niezależnie w którym pokoju będziecie Państwo mieszkać , obowiązują promocyjne ceny. To w którym pokoju będziecie Państwo mieszkać to tajemnica, którą poznacie podczas wypełniania karty meldunkowej w Recepcji Hotelu. Weekend w dworskich Apartamentach z rabatem to kuszące, prawda? Życzymy miłej zabawy.

Kolacje przy Świecach, wspólne, pięknie pachnące zabiegi i masaże, doskonałe kuchnia i wino. Czas by cieszyć się wzajemną bliskością, czas dla Siebie. Dwór Kombornia to miejsce stworzone dla osób ceniących ciszę, spokój i prywatność. Miejsce w którym wolno płynący czas pozwala smakować życie w każdym jego aspekcie. Miejsce w którym słowo muszę nie istnieje, a troski i kłopoty przestają mieć znaczenie.

Zrób niespodziankę osobie bliskiej Twemu sercu...

Oferta dostępna również w formie Karty Prezentowej „Jasia Wędrowniczka”.

Zapraszamy wszystkich miłośników wędrówek do skorzystania z oferty specjalnej - Śladami „Jasia Wędrowniczka” po wzgórzach Beskidu Niskiego. To propozycja dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek oraz tych, którzy chcą poznać piękno i szlaki turystyczne okolic Rymanowa oraz Bieszczad.

W świąteczny czas Wielkiej Nocy zapraszamy Państwa w gościnne progi wiejskiej rezydencji. Wykwintne, świąteczne menu, animacje dla najmłodszych, degustacje win w Salonie Win Karpackich, relaksacyjne masaże i zabiegi w SPA. Cisza i spokój wiejskiej enklawy. Ucieczka od codzienności i bezcenny czas dedykowany sobie i bliskim.