Reputation Management

Rozstrzygnięcie konkursu na hasło promujące region Beskidu Niskiego i Pogórza

Znamy zwycięzców pierwszego konkursu Fundacji Slow Beskid na hasło promujące region Beskid Niski i Pogórze! Na wstępie dziękujemy za tak duże zainteresowanie i liczne zgłoszenia! Po obradach Kapituła Konkursowa przyznała 5 nagród, w tym 1 nagrodę główną i 4 wyróżnienia.

A poniżej lista nagrodzonych osób:

Nagrodę główną – Voucher na nocleg w apartamencie dla 2 osób ze śniadaniem i z nielimitowanym dostępem do Strefy Wellness w Dworze Kombornia otrzymuje Pani Aneta Gorlicka za hasło: „Zwolnij czas!”

I wyróżnienie – Voucher na Pakiet Day SPA dla 1 osoby w SPA Dwór Kombornia zdobyła Pani Oksana Petrynych za hasło „Let it slow…”

II wyróżnienie – bilet dla 2 osób na degustację w Salonie Win Karpackich w Dworze Kombornia za hasło: „Szlakiem swoich pragnień, po wspomnienia, do celu – Beskid Niski zaprowadził już wielu” zdobyła Pani Katarzyna Zajdel

III wyróżnienie – bilet dla 2 osób na degustację win w Winnicy Dwie Granice za hasło „Odwiedź raz Beskid Niski, a pozostanie on na zawsze Twojemu sercu bliski. Wracaj do niego często, aby wciąż na nowo odkrywać tych gór wyjątkowość i piękno” wędruje do Pani Joanny Wiejskiej.

IV wyróżnienie – bilet dla 2 osób na zwiedzanie Zamku w Odrzykoniu za hasło „Beskid Niski – piękny i bliski” otrzymuje Pani Aneta Skorupa- Wulczyńska.

Z osobami nagrodzonymi skontaktujemy się mailowo w celu ustalenia szczegółów wysyłki nagród.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za zgłoszenia, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!