Reputation Management

SPA Dwór Kombornia

Kombornia 1
38-420 Korczyna
woj. podkarpackie
tel.: (+48) 13 435 42 89
hotel@DworKombornia.pl
www.DworKombornia.pl

Dwór Kombornia to wyjątkowe miejsce, stworzone dla osób ceniących sobie przestrzeń, spokój i prywatność.

Tak jak dawniej, tak i teraz jest to miejsce o charakterze ekskluzywnego ustronia, stylowego i przytulnego jednocześnie.

Zapraszamy, by zostawili Państwo za sobą codzienność i udali się w podróż pełną egzotycznych woni, subtelnej muzyki i dobroczynnego oddziaływania masaży i rytuałów, w których dotyk ludzkich rąk i ludzka wrażliwość są najważniejsze.

Goście pragnący zadbać o kondycję duszy i ciała lub wpierać proces powrotu do zdrowia mogą tu skorzystać z różnorodnych pakietów pobytowych, dostosowanych do indywidualny potrzeb, także dietetycznych. Mają także możliwość poddania się dobroczynnemu oddziaływaniu rzadkiej na świecie alkalicznej wody karpackiej o wartości pH 9,2 -9,3 i ujemnym potencjale REDOX.

Jesteśmy pewni, że każda z tych podróży przyniesie niezapomniane doznania rodzące tęsknotę by odbyć ją raz jeszcze. Każdy z Państwa znajdzie w naszym SPA zabiegi dla siebie, adekwatne dla swojego rodzaju skóry, jej stanu, odpowiednie dla swojego samopoczucia czy potrzeby chwili. Nasi specjaliści dobiorą dla Państwa zabiegi zgodnie z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.

W menu SPA Dwór Kombornia znajdą Państwo masaże i rytuały z egzotycznych dla Europejczyków kręgów kulturowych: japońskiego, tajskiego i hinduskiego.

Orientalne masaże czy rytuały - to nie tylko niezwykłe dla nas zabiegi i egzotyczna atmosfera. Sens orientalnej pielęgnacji polega przede wszystkim na dążeniu do duchowej doskonałości i wewnętrznej harmonii. Cierpliwość cechująca kulturę Dalekiego Wschodu i filozoficzny stosunek do upływu czasu sprawiły, że w wielowiekowym procesie doskonalenia zabiegi terapeutyczne osiągnęły skuteczne formy subtelnego oddziaływania na naturę ludzkiej istoty, tak by zachować ją w zdrowiu, dać ukojenie i spokój, przywrócić piękno i radość. Dlatego czerpiąc z najstarszych tradycji orientalnego świata opracowaliśmy system orientalnych rytuałów. Łączą one mądrość i doświadczenie Dalekiego Wschodu z jakością jakiej oczekuje się w najlepszych europejskich salonach SPA.

Rekomendacje:

2015 - Dwór Kombornia Hotel & SPA otrzymał wyróżnienie MIEJSCA GODNEGO POLECENIA podczas Gali 25-lecia firmy Bio-Kosmetyka - jedynego dystrybutora kosmetyków niemieckiej firmy BABOR na terenie całej Polski. 

Galeria

Dojazd